
Бочка пластмасова харчова 30 л, горловина 215 мм з ущільнювальним кільцем ЛЕМІРА для води, меду, герметична.
590 ₴
- Готово до відправки
- Код: 606040
+380 (95) 314-98-61
+380953149861- +380 (95) 314-98-61+380953149861
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бочка пластмасова харчова 30 літрів з кільцем ущільнювача.
- Виготовлена з високоякісного харчового матеріалу, який не має запаху та шкідливих речовин.
- Продукція має сертифікат відповідності згідно з ДСТУ-Україною.
- Оснащена двома пластмасовими ручками. Кільцем ущільнювача для герметичності.
- Об'єм: 30 літрів
- Розмір горловини, мм: 215
- Розміри, мм: D(діаметр) = 400, H (висота) = 400
- Кількість ручок: 2
- Матеріал: харчова пластмаса
- ущільнювальне кільце
- Колір бочки: білий
- Колір кришки: зелений
Завжди в наявності пластмасові ручки для бочок, кришки, кільця ущільнювачів.
Доставка:
- Доставка Нова Пошта - ТІЛЬКИ на ВАНТАЖНЕ відділення або кур'єр.
- За умови перевізника НоваПошта, цей товар не доставляється на відділення до 30кг, враховуйте це будьласка при замовленні.
Оплата;
- використовуйте безпечний спосіб оплати - ПРОМ Оплата.(без передоплат на карту)
- Або безготівковий рахунок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Леміра |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм басейну | 30 куб. м |
| Колір | Білий |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Об'єм | 30 л |
| Стан | Нове |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Тип покриття | Харчова |
| Покриття | Харчова |
| Форма | Кругла |
| Вага | 2 кг |
| Діаметр люка | 21 мм |
| Перегляд бака | Вертикальний |
| Кількість шарів | 1 |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴
- Спосіб упаковки: Полиэтилен.







