Кришка для бочок 10 л, діаметр Леміра
необхідний для підтримки герметичності;
- для захисту від потрапляння газоподібного або рідкого середовища всередину фляги.
- Діаметр, мм:
- Матеріал: полиэтилен
- Цвет: зелений.
Накладений платіж для цієї групи товарів відсутній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Леміра |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 10 л |
| Стан | Нове |
| Висота | 2 мм |
| Ширина | 10.4 мм |
| Форма | Кругла |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр люка | 10.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴




