Топ

Гнучкий світлодіодний LED ліхтар 3W, магнітний "Гібке світло" PROTESTER — Німеччина
1 137 ₴
- В наявності
- Код: FL-0313M
+380 (95) 314-98-61
+380953149861повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гнучкий світлодіодний ліхтар PROTESTER FL-0313M,
- Універсальний і надійний інструмент, розроблений для забезпечення яскравого та спрямованого освітлення в найбільш важкодоступних місцях.
- Цей ліхтар, вироблений у Німеччині, поєднує в собі інноваційні рішення та високу якість виготовлення.
Ключові особливості та переваги:
- Універсальна гнучкість: Обладнаний довгим і гнучким корпусом (загальна довжина 427 мм), який може набувати будь-якої потрібної форми.
- Дає змогу легко спрямувати світло точно на робочу зону, обходячи перешкоди та освітлюючи приховані кути.
- Потужний світлодіод: Як джерело світла використовується яскравий і енергоефективний 3W LED (SMD світлодіод), що забезпечує потужний світловий потік для ефективної роботи.
- Подвійне магнітне кріплення: Ліхтар обладнаний двома сильними магнітами — одним в основі корпусу та другим у гнучкій головці.
- Забезпечує надійну фіксацію на будь-якій металевій поверхні, звільняючи ваші руки для виконання завдань (ідеально підходить для автослюсарних, ремонтних і монтажних робіт).
- Автономна робота: Модель є акумуляторною й обладнана літій-іонним акумулятором ємністю 2200 мАч. Повного заряду вистачає на 3-3,5 години безперервної роботи (180-210 хвилин).
- Швидке заряджання: Час повного заряджання акумулятора становить лише 3-4 години (180-240 хвилин).
- Міцний і захищений: Ліхтар має ступінь захисту IP42, що гарантує його стійкість до бризок води та пилу.
- Компактність і легкість: За довжини 427 мм і ваги всього 0.4 кг, ліхтар зручний у використанні та транспортуванні.
PROTESTER FL-0313M -професійний, багатофункціональний ліхтар,
, який стане незамінним помічником як у майстерні або гаражі, так і в побуті, забезпечуючи комфорт і ефективність за будь-яких умов освітлення.
| Характеристики: | |
|---|---|
| Робоча напруга: | 3.7 В |
| Час заряджання: | 2.5-3 год |
| Час освітлення: | За яскравості 100% — до 4 годин, за 50% яскравості — до 7 годин. |
| Акумулятор: | Li-polymer 2200 мА·год |
| Світловий потік: | Регульований від 80-280 Лм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROTESTER |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Час роботи | 7 час |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Червоний |
| Кріпити | Магнітне |
| Стан | Нове |
| Режими роботи ліхтаря | Плавне регулювання яскравості |
| Світловий потік | 280 лм |
| Кількість світлодіодів | 1 шт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Ручний |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROTESTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Світловий потік | 280 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Час роботи | 4 годин |
| Особливості ліхтаря | Регульований кут нахилу, Вбудований акумулятор, Пилостійкий, Протиударний |
| Колір | Червоний |
| Вага | 400 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 427 мм |
| Кріплення | Магнітне |
| Колірна температура | 6500K |
| Ємність акумулятору | 2200 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IP42 |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 137 ₴





