
Подовжувач на котушці 25 м 4 розетки 10А PowerPlant
1 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS-PPRA10M250S4
+380 (95) 314-98-61
+380953149861повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Удлинитель на катушке PowerPlant – це ідеальне рішення для підключення електрообладнання на великих відстанях. Завдовжки 25 метрів і з чотирма розетками, він чудово підходить для використання на будівництві, в гаражі або на дачі, забезпечуючи зручність зберігання та транспортування.
ПЕРЕВАГИ:
- Зручна ручка для транспортування робить його ідеальним для переміщення.
- Достатньо великий кабель дозволяє підключати пристрої на значній відстані від джерела живлення.
- Захист від короткого замикання забезпечує безпеку використання.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип | удлинитель на катушке |
| Довжина кабелю | 25 м |
| Переріз кабелю | 3x1.5 мм2 |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальний струм | 10 А |
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
| Стандарт розеток | євростандарт |
| Бренд | PowerPlant |
ЗАСТОСУВАННЯ:
- Підходить для використання на будівництвах, забезпечуючи надійне підключення для різних електричних інструментів.
- Ідеальний для дачі, де потрібно підключення електрообладнання на великій відстані.
- Зручний у використанні в гаражі для підключення різних пристроїв.
ВИГІДНІШЕ КОМПЛЕКТОМ:
- Удлинитель на катушці + мережевий фільтр для захисту техніки.
Телефон 0953149861
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип подовжувача | Подовжувач на котушці |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Вимикач | Так |
| Довжина шнура | 25 м |
| Вхідна вилка | Євро |
| Вихідна розетка | Євро |
| Кількість жил | 3 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Перетин жил | 1.5 кв.мм |
| Зовнішня розетка | Ні |
| Намотування на рамку | Ні |
| Спосіб намотування кабелю подовжувача | Ручна |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Захисна кришка | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Довжина дроту | 25 м |
| Максимальний перетин дроту | 1.5 кв. мм |
| Мінімальний перетин дроту | 1.5 кв. мм |
| Захисні шторки | Ні |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність навантаження | 2500 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴

