
Подовжувач на котушці 50 м 4 розетки 2500 Вт PowerPlant
2 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS-PPRA10M500S4
+380 (95) 314-98-61
+380953149861повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Удлинитель на катушке PowerPlant довжиною 50 метрів — це ідеальне рішення для підключення електричних пристроїв на значній відстані від джерела живлення. Він чудово підходить для використання на будівництві, в гаражі або на дачі, забезпечуючи надійне живлення при напрузі 220В.
ПЕРЕВАГИ:
- Велика довжина кабелю дозволяє використовувати удлинитель на значній відстані від джерела живлення.
- Зручна ручка для транспортування полегшує переміщення та використання пристрою.
- Захист від короткого замикання та перепадів напруги гарантує безпеку ваших пристроїв.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип | удлинитель на катушке |
| Довжина кабелю | 50 м |
| Переріз кабелю | 2x1.5 мм2 |
| Кількість розеток | 4 шт. |
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
| Стандарт розеток | євростандарт |
| Бренд | PowerPlant |
ЗАСТОСУВАННЯ:
- Підходить для підключення кількох пристроїв одночасно в домашніх умовах, офісах або на дачі.
- Ідеальний для використання на будівництвах та в гаражах.
ВИГІДНІШЕ КОМПЛЕКТОМ:
- удлинитель на катушке + мережевий фільтр для захисту техніки
Телефон 0953149861
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип подовжувача | Подовжувач на котушці |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Вимикач | Так |
| Довжина шнура | 50 м |
| Вхідна вилка | Євро |
| Вихідна розетка | Євро |
| Кількість жил | 3 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Перетин жил | 1.5 кв.мм |
| Зовнішня розетка | Ні |
| Намотування на рамку | Ні |
| Спосіб намотування кабелю подовжувача | Ручна |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Захисна кришка | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Довжина дроту | 50 м |
| Максимальний перетин дроту | 1.5 кв. мм |
| Мінімальний перетин дроту | 1.5 кв. мм |
| Захисні шторки | Ні |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність навантаження | 3500 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴

