
STARLIGHT зоряне небо 40W 480*65мм 4000К
1 053 ₴
- Готово до відправки
- Код: RSVS-90029
+380 (95) 314-98-61
+380953149861повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельовий світильник Vestum Starlight VS-90029 потужністю 40Вт ідеально підходить для освітлення житлових та комерційних приміщень. Світловий потік у 3850 Лм забезпечує достатнє освітлення для приміщення площею приблизно 30м2. Споживаючи в рази менше електрики, ніж лампи розжарювання або люмінесцентні лампи, світильник дає таку ж кількість світла і прослужить в кілька разів довше. Монтаж світильника відбувається на дюбеля. Для підключення до мережі наявна колодка швидкого монтажу.
Світильник має вологозахист IP40 і рекомендується до установки в приміщенні. IC-драйвер забезпечує стабільну роботу світильника в широкому діапазоні напруги, 165-265В, і запобігає пульсації. У світильнику використовуються світлодіоди Epistar, що забезпечують високу енергоефективність і тривалу безперебійну роботу.
Переваги LED світильників Vestum:
Надійний корпус, що стійкий до пошкоджень.
Швидкий і зручний монтаж.
Стабільна робота в широкому діапазоні напруги 165-265В.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 185~265 B |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Vestum |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 40 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Кут розсіювання | 160 град. |
| Робоча напруга (В) | 185-265 |
| Колірна температура | 4000К |
| Світловий потік | 3850 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Тип кріплення | Монтажні отвори |
| Форма плафона | Кругла |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 480 см |
| Висота | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розмір (мм) | 480*65 |
| Серія | STARLIGHT |
| Декор | Без декору |
| Тип розсіювача | Зоряне небо |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Тип драйвера | IC |
| Колірна температура (К) | 4000 |
| Ресурс роботи (годин) | 30000 |
| Колір світла | Нейтральний |
| Розмір бази (мм) | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 053 ₴

