
Опрыскиватель FLORA акумуляторний 16 літрів для поливу обробки рослин з тривалим часом роботи
2 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS5001524
+380 (95) 314-98-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
### Опис товару:
**Оприскувач акумуляторний 16л FLORA (5001524)** - це надійний інструмент для поливу та обробки рослин. Він має потужність 12 В і виготовлений з міцного пластику що забезпечує тривалий термін служби. Використання цього оприскувача дозволяє заощадити час та зусилля під час догляду за вашим садом.
### Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|-----------------------------|-----------------|
| Тип | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 16 літрів |
| Потужність | 12 В |
| Час роботи на одному заряді | до 4 годин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 3.5 кг |
| Застосування | Полив та обробка рослин |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flora |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 3 м |
| Об'єм бака | 16 л |
| Продуктивність | 4 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 100 см |
| Довжина шланга | 1.2 см |
| Загальна вага | 3 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 40 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 3 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 449 ₴








