-15%

Оприскувач пневматичний 10л FLORA для обробки рослин зручний та практичний
815 ₴
693 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS5003244
+380 (95) 314-98-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
### Опис товару:
Оприскувач пневматичний 10л FLORA (5003244) призначений для ефективного поливу та обробки рослин рідкими добривами та засобами захисту. Він виготовлений з міцного пластику має зручну ручку для перенесення. З цим оприскувачем ви зможете швидко та комфортно доглядати за рослинами заощаджуючи час та зусилля.
### Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
|--------------------------|------------------|
| Об'єм | 10 л |
| Тип | Пневматичний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для поливу та обробки рослин |
| Особливості | Удобна ручка для перенесення |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flora |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Джерело живлення | Механічний |
| Дальність/радіус обприскування | 3 м |
| Об'єм бака | 10 л |
| Продуктивність | 1 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 43 см |
| Довжина шланга | 1.2 см |
| Загальна вага | 2 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 40 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Помаранчевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Тип насосу | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 693 ₴








