
Тепловізійний монокуляр DALI 384x288 15мм 4-кратний зум WiFi IP66
26 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS-S243W
+380 (95) 314-98-61
+380953149861- +380 (95) 314-98-61+380953149861
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
4
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Країна виробник | Тайвань |
| Мінімальний спектральний діапазон | 8 мкм |
| Максимальний спектральний діапазон | 14 мкм |
| Кут огляду по горизонталі | 24.9 град. |
| Кут огляду по вертикалі | 18.7 град. |
| Максимальна робоча відстань | 900 м |
| Монітор | Немає |
| Роздільна здатність екрану | 720x540 |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220В, Акумулятор |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 999 ₴






