
Тепловізор DALI 384x288 35мм 4-кратний зум WiFi IP66
79 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS-S236
+380 (95) 314-98-61
+380953149861- +380 (95) 314-98-61+380953149861
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
4
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Країна виробник | Данія |
| Мінімальний спектральний діапазон | 8 мкм |
| Максимальний спектральний діапазон | 14 мкм |
| Кут огляду по горизонталі | 7.5 град. |
| Кут огляду по вертикалі | 5.7 град. |
| Максимальна робоча відстань | 2200 м |
| Роздільна здатність екрану | 1280×960 |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткове джерело живлення | Акумулятор |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 999 ₴





