
Тріскачка пневматична міні 3/8" TOPTUL 41N/m 360об/хв KAAE1202
3 469 ₴
- Готово до відправки
- Код: KAAE1202
+380 (95) 314-98-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тріскачка пневматична TOPTUL KAAE1202 приєднувальний квадрат 3/8", з максимальним створюваним зусиллям 41N/m і швидкістю обертання 360об/хв mini, з виведенням повітря задньою частиною та шумоглушником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Тип патрона | Квадрат 3/8" |
| Максимальний крутний момент | 41 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 360 об/хв |
| Тип пневмогайковерта | Кутовий (пневмотрещітка) |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Розмір приєднувальних головок | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тріскачковий |
| Витрата повітря | 63 куб. м/хв |
| Тип | Тріскачки |
| Форма ключа | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 469 ₴


