
Ключ комбінований з тріскачкою TOPTUL 15 мм AOAF1515
584 ₴
- Готово до відправки
- Код: AOAF1515
+380 (95) 314-98-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ комбінований з тріскачкою TOPTUL 15 мм AOAF1515
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 15 мм |
| Розмір min | 15 мм |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Комбінований |
| Розмір | 15 |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 584 ₴

