
Розкривний ключ із тріскачкою TOPTUL 13 мм AEAT1313
721 ₴
- Готово до відправки
- Код: AEAT1313
+380 (95) 314-98-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкривний ключ із тріскачкою TOPTUL 13 мм AEAT1313
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 13 мм |
| Розмір min | 13 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 156 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Накидний |
| Розмір | 13 |
| Тип | Ключі |
| Тип ключа | накидний із тріскачкою |
| Форма ключа | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 721 ₴

