Топ

Бочка харчова пластмасова 10 л, горловина 156 мм Бідон з кільцем ущільнювача
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 606020
+380 (95) 314-98-61
+380953149861- +380 (95) 314-98-61+380953149861
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бочка - Фляга пластмасова харчова 10 л.
- Виготовлена з високоякісного харчового матеріалу, який не має запаху та шкідливих речовин.
- Продукція має сертифікат відповідності згідно з ДСТУ-Україною.
- Оснащена металевою ручкою.
- Кільцем ущільнювача для герметичності.
Характеристики:
- Об'єм, л: 20
- Розмір горловини, мм: 104
- Розміри, мм: Діаметр D=220, Висота=H=330
- Дужка: сталь із пластмасовою ручкою
- Матеріал: якісна харчова пластмаса (без запаху).
- Колір бочки: білий
- Колір кришки: зелений (як на фото)
- Кришка: з ущільнювальним гумовим кільцем.
Доставка:
- Доставка Нова Пошта - відділення або кур'єр.
Оплата;
використовуйте безпечний спосіб оплати - ПРОМ Оплата.(без передоплати на карту).
- або IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Леміра |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 10 л |
| Стан | Нове |
| Внутрішнє покриття | Харчова |
| Тип покриття | Харчова |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Форма | Кругла |
| Перегляд бака | Вертикальний |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.6 кг |
| Кількість шарів | 1 |
| Довжина | 22.0 |
| Покриття | Харчова |
| Діаметр люка | 104 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
- Спосіб упаковки: Полиэтилен.




