
Армована волосінь Sigma квадрат 2.7 мм, 200 м для тримера/мотокоси/бензокоси — гнучка та зносостійка
711 ₴
- В наявності
- Код: RS5623351
+380 (95) 314-98-61
+380953149861повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Волосінь для тримера армований квадрат Ø 2.7 мм 200 м котушка SIGMA
- Волосінь для тримера SIGMA призначена для встановлення в котушки тримерів і ідеально підходить для стриження газонної трави та іншої рослинності.
- Виготовлена з високоякісного нейлону з армованим квадратним перерізом, що забезпечує високу міцність і зносостійкість. Товщина волосіні становить 2.7 мм, а довжина — 200 м.
- Купуючи волосінь для тримера SIGMA, ви отримаєте зручне рішення для швидкого й ефективного стриження, що заощадить ваш час і сили під час догляду за ділянкою.
- Товар підходить як для професіоналів, так і для домашніх користувачів, забезпечуючи високу продуктивність і комфорт у роботі.
- Форма перерізу «армований квадрат» для грубої рослинності.
- Агресивна форма різальної крайки для підвищення ефективності роботи
- Легко прорізає матеріал, знижуючи травматичність для рослинності.
- Знижений рівень шуму та вібрацій для комфортної роботи.
- Збільшена зносостійкість завдяки армуванню.
- Підвищена стійкість до розриву для довговічності.
| Характеристика | Значення |
| Матеріал | Нейлон |
| Товщина | 2.7 мм |
| Довжина: | 200 м |
| Форма перерізу | Армований квадрат |
| Вага | 1.413 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Волосінь |
| Застосування | Мотокоса |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Особливості барабана/ліски | |
| Довжина волосіні | 200 м |
| Діаметр волосіні | 2.7 мм |
| Перетин ліски | Квадрат |
| Колірний код ліски | Білий |
| Загальні | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 2.7 мм |
| Висота | 2.7 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 711 ₴


